[ Webhosting profitux.cz ]NEWS

Když fejkovat, tak pořádně29.11.2007 19:11 - Bulb
    Není to tak dávno co sem na ZLauncheru narazil na hráče s nickem Vinceturus. Nejsem si teda ouplně jistej jestli je to fake, ale na začátečníka to nevypadalo, ovšem o tomhle psát nechci..

Každý asi pozná že se jedná o jméno původně z latiny (už třeba podle koncovky -us), ale přeložit si tohle do češtiny je tak trochu voříšek. Základem je slovo vyhrát s latinským slovníkovým zápisem vinco, vincere, vici, victum. Tvar vici zná každý z Caesarova citátu Veni, vidi, vici. Je to první osoba singuláru čas minulý vid dokonavý - Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.

To nám ale s překladem moc nepomůže, protože nás zajímá poslední tvar - victum, což je supinový tvar, z kterého se tvoří participia (přechodníky). Koncovka -urus se v latině vyskytuje pouze u participií futura aktiva, které vyjadřují nějaký záměr/úmysl vykonat nějakou činnost. Takže správný tvar victurus (nikoli vinceturus) by se dal přeložit jako 'ten, co chce vyhrát'.

Tímto zdravim Vince :zdar::biggrin:
9 komentářů

PWO27.11.2007 21:11 - Bulb
    Vobčas se mi stává, že se připojim do hry a zbraně se nepřehazujou tak jak by měly. Je to hlavně na public ctf serverech nebo na privátech, kde se často sřídaj mapy.

Doposud sem to řešil přes Menu - Options - Weapon switchin, kde sem projel všechny hodnoty u Switch on pickup na always - never - use pwo. Nechápu moc proč, ale dycky to pak jelo ok. Vysvětluju si to jako že se ta proměnná nenastavila a timhle sem ji znova přidal hodnotu.

To je ale dost blbej způsob prtže je to v tom menu dost daleko a já sem línej :tongue: Napadlo mě teda udělat si bind kterej by to řešil za mě. V manuálu se mě to hledat nechtělo, tak sem zkoušel na co by to tak mohlo začínat + tabulátor, kterej jméno příkazu sám doplní, stejně jako v Linuxu třeba..

Vyhovující byl "pickup_switch_method" s aktuální hodnotou 2, neboli "use pwo" v menu. (Předpokládam teda že always je 0 a never 1)

No a ted už stačí jenom bind, já to mam na M, takže tohle do konzole:

bind m "pickup_switch_mehotd 2"

Funguje to :smile:
10 komentářů

Titan odchází18.11.2007 - Graim
    A máme tu další, v pořadí již čtvrtý, díl populárního serialu "Odcházím z BK" ...bohužel, tentokrát je autorem Titan:

"Rozhodl jsem se z klanu odejí­t, důvodů je ví­ce, již delší dobu jsem se chtěl vrátit do PRE, funebrak a czegi mě tím dorazili. Je mi to akorát blbý vůči ostatní­m klukům z BK, ale snad mě chápete, chci časem skončit tam, kde jsem začí­nal. Bylo to u vás fajn."Tak díky a měj se u PRE :zdar:
4 komentáře

Czegi odchází11.11.2007 18:11 - Graim
    Dnes czegi opustil BK...
12 komentářů

Tak jde čas s Titanem...9.10.2007 - cmela-k
   
Koho by taková zvláštní myšlenka nenapadla než toho blázna Titana, takže zakladádáme kulturní vložku členů BK, aneb tak jde čas s Titanem, další články budou tak jde čas s Graimem, Bulbem apod.
Každý uvede nejoblíbenější skladbu v x letech a odkáže na klip, Já si své nej skladby pamatuju od 7 let,
vedu to do devatenácti, myslím, že dalšíma rokama zatím nebudu zatěžovat fanoušky.
Jelikož na další 4 roky je to více undergroundová hudba a nemá stejně ani klipy,
ale to neznamená, že se ke svým popovkám z předchozích let nerad vracím hehe.

7 roků: link

8 roků link

9 roků link

10 roků link

11 roků link

12 roků link

13 roků link

14 roků link

15 roků link

16 roků link

17 roků link

18 roků link

19 roků link

:biggrin:

******

bohužel Titanovi se to nepodařilo na stránky vložit, tak jsem to sem hodil za něj. cmela-k

2 komentáře

Klan opouští i WeaponX21.8.2007 11:08 - Graim
    Bohužel, po přibližně půl roce členství se Weapon rozhodl odejít. Důvodem je především taková malá jazyková bariera, kterou si asi každej dokáže představit.

Inu díky za účast a GL zase někde jinde :zdar:
10 komentářů

Funebrak opouští klan11.8.2007 16:08 - Titan
    Nemohl jsem tomu uvěřit, ale vypadá to, že je to tak, Funebrák opouští BKčka. Zanechal zprávu na irc: "cus, dlouho sem to promejslel, ale dneska sem se definitivne rozhodl - odchazim z klanu. Koncim se vsema tema silenostma, beru si klanovou dovolenou :smile: Budu zas nezavislej hrac, nebojte, ze me za tejden uvidite nekde jinde. sry & GL, Fune" Ať je v tom cokoliv, jisté je to, že v CTF se nám jako klanu nedaří, nemáme žádného obránce, od turnaje v CTF a mého příchodu se to nějak v tomhle směru bortí, bál jsem se, že se zasáhnu do jádra czegi-funy-graim a už je to tady. Každopádně GL Funy, je to škoda.
17 komentářů

BK slaví 2 roky existence3.8.2007 - Graim
    Přesně tak! Už sou to dva roky co Messiah založil klan Best Killers složený z nejrůznějších začínajících hráčů. A protože mě nenapadá nic lepšího, tak provedu svižný shrnutí toho, co se za poslední rok událo.

Pesonální žměny:

  • V říjnu nás opustili Konar6 a mrpaja a založili klan Steel Fighters
  • V únoru přišel Titan
  • Měsíc poté nás posílil WeaponX
  • A konečně asi před dvěma týdny sme posílili o cmela-k-a

Herní (ne)úspěchy

  • Slušný úspěch bylo vítězství v CTF turnaji na Zdaemonu
  • Dále jsme se zmocnili několika titulů v duelových turnajích Zdaemonu
  • Probojovali jsme se do finále soukromého turnaje pořádaného klanem dp. Nicméně ono finále máme pořád ještě před náma :smile:.
  • Úspěchem je taky naše slušná aktivita a nespočet přátelských zápasů ať už vyhraných nebo prohraných.

Ostatní

  • V anketě Czech DooM Awards 2006 se především czegi a FunebraK několikrát slušně umístili. V kategorii klanů jsme byli zvoleni na třetí místo.
  • Od března máme nové stránky a nový název klanu

+ vsechno ostatní na co si nepamatuju :teehee:


Každopádně ZDAR pro BK aspoň na jeden další rok :thumbup:.

7 komentářů

BK má nového člena !13.7.2007 - Graim
    ... a je jím bývalý vedoucí světového klanu Death Hunters - Melak   :wow:
Zajisé jménem celého klanu mu tedy přeji všechno nejlepší do dob bytí ve službách velké Kabaragoyi, ať už to je cokoliv.
10 komentářů

Czegi získává triko GameParku6.7.2007 - Graim
    Se startem statistik na GameParku byla vyhlášena i soutěž o jedno triko pro největšího magora, tedy toho kdo získá do 30.6.2007 nejvíce fragů. Na pořadí hráčů je vidět že se střílelo o 106.
Nakonec zvítězil czegi s počtem 28 450 fragů, což dělá v průměru přibližně 374 fragů na den :biggrin:. Na druhém místě czegiho jen těsně (ne)stíhal psichotic.
Czegi taky vytvořil rekord v žebříčku Nejvíce fragů za den, kde se hned první den souteže zapsal s počtem 2805 fragů.
:t_lol: Gratulace. :clapping:
4 komentáře

Page: 1 2 3 4 5
© [BK>Bulb 2007 XHTML VALID