[ Webhosting profitux.cz ]NEWS

Doom LAN 20088.9.2008 15:09 - Bulb
    Na stránkách idoomu se včera objevila po někalika měsíčním diskutování newska o doom lance. Lanka se bude konat 18. října 2008 (10 let od založení serveru idoom.cz) v Praze a to konkrétně v Battlezone aréně.

Zván je každý a tak vám nic nebrání v tom se hned zaregistrovat a to přímo zde.

Na idoomu navíc běží fórum kde můžete přispět s jakýmkoliv nápadem nebo připomínkou. Odkaz na fórum k lance.

Za klan můžu říct že si ještě pečlivě promyslíme všechna pros & cons neboli vortaile und nachtaile, zkrátka výhody a nevýhody a poté se podle toho zařídíme :tongue:
0 komentářů

Doom MČR 1on119.8.2008 11:08 - Bulb
    Je to právě Houbař83 kdo rozjíždí nový projekt a to mistrovství České republiky v doomu, tentokrát 1on1 (ale jak se nechal vyslyšet, pokud bude účast na 1on1 hojná, CTF se tento rok také dočkáme).

Odkaz zde

Zatím se diskutuje hlavně o mapách, na stránkách již běží anketa do které můžete hlasovat a kdo si ještě nevšiml, tak na id fóru běží diskuze o celém projektu. Na závěr bych chtěl popřát mnoho štěstí, a doufám, že se hnedka zaregistrujete. :tongue:
0 komentářů

ZD a chat_block7.8.2008 23:08 - Bulb
    Pokud se vám stává, že hrajete a furt do toho někdo kecá a vám to vadí, zd nabízí funkci která umožňuje blokovat chat. Třeba mě to vyloženě vytáčí. Sem zvyklej číst když někdo píše a když třeba hraju ctfko a někdo do toho furt brblá, je to k nevydržení. Klidně uvedu pár příkladů, třeba takovej [ofod]dudley nebo ismaele. Ty snad komentujou každou smrt. Pokaždý když mě fragnou tak tam hodí nějakej rádoby vtipnej bind já pak mrkam vostošest doleva nahoru jestli náhodou někdo nepíše něco co by mě mělo zajímat.

O tom že zd takovou nějakou funkci má sem věděl jen tak letmo už dýl, ale tydle dva mě přiměli k tomu abych se ji podíval trochu na zoubek.

Použití je jednoduchý, nabízí vlastně 5 možností:

1 chat_block all, blokuje všechny zprávy
2 chat_block spec, blokuje zprávy spectatorů
3 chat_block bots, blokuje boty
4 chat_block $playername, blokuje konkrétního hráče podle jména
5 chat_block #playerid, blokuje konkrétního hráče podle id, který jde zjistit příkazem players, ale jestli to dobřé chápu, tak pak to blokuje hráče s id řekněme 4, což může být jednou Dudley, ale příště kdokoliv komu je přiřazeno id 4

Stejně funguje funkce chat_unblock, která naopak odblokuje, jak název napovída.

Takže příklad:

chat_block $[OFoD]Dudley blokuje zprávy od dudlíka

chat_unblock $[OFoD]Dudley povolí zprávy od dudlíka

Ještě taková třešnička na závěr, ty zprávy pak nejsou vidět ani v konzoli ani se neukládaj do logu.
3 komentáře

Otázka [ouch face]28.7.2008 - Bulb
    Tak se předveďte, pánové a markub, kdo mi poví čím je způsoben tento výraz doom maríny ? Odpovědi pište do komentářů. Podařilo se mi objevit mezeru ve vašich znalostech ? :tongue:

12 komentářů

DoP Style 3 video [updated]12.7.2008 - Bulb
    Na fór(k)u ZDaemonu se objevilo další video z dílny Fsnho, autora videí DoP Style 1, 2 a World Players. Jak už to bývá u Fsn zvykem, s efekty rozhodně nešetřil. Video je ve velmi dobré kvalitě, má tušim okolo 15 minut a rar zabírá asi 360MB. Sosal sem to z ggdood.com asi 40min rychlostí kolem 100kbps (filefront nějak nešlapal.. ).

Ve videu je spousta zajímavých fragů, ať už to sou spríčka ze spawnkillů, fragy z ctfka a nebo ty šíleně haluzácký fragy z rail gunu :tongue:. Ve videu je taky moment kdy Fsn čistí jednu z těch zdectf map co se hrály v turnaji (ta s výtahem, podobná map08 ze zdctfmp) a naskočí mu tam 25 zabití ovšem unstoppable, ale to jen tak na okraj :smile:.

Pak mě zaskočila ta scénka ze hry CZ x FR, kdy se radí jakoby na TSku, škoda ze to nebylo se zvukovym dobrovodem :smile:

Mně osobně se video celkem líbilo, hlavně začátek asi tak do hry CZ x FR. Pak mi to přišlo trochu jako sprška všelijakých fragů, z nichž některý byly teda ze židle zvedajicí to se musí nechat. Třeba jeden frag Xsneaka kdy fragoval skrz podlahu či co, tam sem moc nechápal. Dávam tak 8/10.

Video je ke stažení na

FileFront HQ

GGDood.com HQ

FileFront MediumQ (XviD)

Post Scriptum: Video používá kodek x264, jestli máte nějaký trable s přehráváním (nejde obraz atd. ) stahněte si K-Lite codec pack, třeba zde
4 komentáře

Rozrůst .p1.4.2008 - Bulb
    Ano je to tak, dnešní datum se zcela jistě zapíše do dějin, protože náš sloupeček Members se rozrůstá o nové hráče a to hned o několik ! Rodhodli jsme se totiž spojit s klanem Death Hunters a budeme se tak snažit žít v symbióze s tímto zcela jistě všemi obávaným klanem pod názvem Death Kabaragoya (čti: jak umíš). Přeji tedy tímto nám všem štěstí ať už v boji na českém poli (wwčka, smka) :tongue: nebo jinde


:whistle:
11 komentářů

GamePark29.3.2008 - Bulb
    Gamepark

Obhajujete Zlauncher protože se pohodlněji zapíná oproti Gameparku? Dámy a pánové, přicházíme s unikátní vychytávkou která vám zpříjemní spouštění Gamepark klientu. A nejen to, všichni doomeři se totiž ode dneška přesunou na GP a bude se hrát jako na starym GameZonu juchů.
Trik spočívá v tom, že je možno se do klientu dostat pouhým zadáním url adresy do prohlížeče. Stačí tedy na ploše vytvořit zástupce hned vedle ikonky Zlauncher. Ve zkratce:Ještě teda odkaz pro GP CTF:

http://www.gamepark.cz/Start.gp1?H=36&P=65


A GP Nové mapy:

http://www.gamepark.cz/Start.gp1?H=36&P=66
5 komentářů

Veselé Velikonoce24.3.2008 11:03 - Bulb
    Přeju šťasné prožití velikonočních svátků :tongue:

0 komentářů

PF 200831.12.2007 23:12 - Graim
    Šťastnej a veselej rok 2008 !
(pokračování viz newska od cmela-ka)
1 komentář

Barvy v ZD25.12.2007 - Bulb
    Další taková príma věc která mě dokáže potěšit. Stává se to hlavně když přepínam z normálního prostředí do dooma alt+tab. Ani nevim jak to přesně popsat ale kdo to zná, tak mi dá určitě za pravdu, že se s tim hrát nedá.

Takže co s tim aby člověk nemusel vypínat ZD :smile: ? Přišel sem na to, že stačí změnit rozlišení na cokoliv a pak zpátky na default a je všechno v pořádku. Kdyby se v tom chtěl někdo šťourat tak příkaz na změnu rozlišení by měl být:

vid_defwidth 800; vid_defheight 600


tzn rozlišení 800x600, ale tím si nejsem úplně jistej, protože když se mě to dneska stalo na publicu a psal sem to takle vedle sebe jako jeden příkaz, tak bohužel bez úspěchu.
3 komentáře

Page: 1 2 3 4 5
© [BK>Bulb 2007 XHTML VALID