[ Webhosting profitux.cz ]NEWS

ZDaemon 1.091.9.2012 17:09 - Bulb
    po více než roce testování beta verze zdaemonu se devteam konečně odhodlal zbavit se statusu "betatestování". lepší datum vydání asi vybrat nešlo :smile: ode dneška je tedy dostupná verze 1.09 pro servery, 1.08 servery už nejsou v zlauncheru vidět (pokud nejsou přidané do favorites) a mimo jiné bylo konečně umožněno nahrávat dema

odkaz na zd web: http://zdaemon.org/?CMD=news_item&ID=286&RID=1
0 komentářů

new recruits [updated]2.8.2012 - Bulb
    po delší odmlce tu máme další newsku, vítáme do klanu dvě posily a to konkrétně ostříleného borce turSKU z Finska a dále Devisin z Dánska. v obou vidíme především posilu našeho CTF týmu!Quizzz, kdo je kdo na obrázku :zdar:

update 2.8.2012: nakonec jsme do naší sestavy přidali i francouzskou bagetu Xsnake! tim se zase na chvíli uzavírají vrátka do BK, doufejme že nám tahle změna prospěje pouze k lepšímu :smile:
0 komentářů

ZDaemon 1.0918.7.2011 00:07 - Bulb
   

ZDaemon 1.09 public beta

0 komentářů

z dejvic na strahov :))4.11.2010 - Bulb
   
2 komentáře

jak na sr50?28.7.2010 01:07 - Bulb
    nostalgie na postarší nahrávku..... :smile:)

yarda-ts.mp3

4 komentáře

zdaemon entryway grandslam turnaj [updated]20.7.2010 - Bulb
    Na Zdaemonu se včera rozběhl grandslam turnaj, který se tentokrát koná v mapě u které nejeden doomer proseděl stovky hodin duelování či ffáčkování. Najdou se i tací, kteří si tuto mapu otevřou a jentak vymýšlejí nejrůznější píčoviny :grin:. Ano, jedná se o doom2map1 – entryway.Na turnaj se přihlásilo sice méně hráčů než na minulý GS (king1, 36 hráčů), ale ani číslo 31 není zdaleka zanedbatelné. Dokonce nechybělo moc a turnaj by byl rozdělen stějně jako v případě minulého GS na dvě skillové skupiny – pro a int. Od toho se ale z důvodu nedostatku hráčů nakonec opustilo a tak turnaj bude probíhat systémem WB/LB aby měli i skillově slabší hráči možnost odehrát minimálně 2 zápasy.

Mapa entryway obsahuje 2 kritická místa, která lze velice snadno zneužít ke kempování. Tento fakt vedl k rozhodnutí organizátorů upravit mapu v neprospěch kemperů – po vzoru americké duelové ligy ZDDL byla přidána kyselina na balkón a na zahrádku. V Evropě byl hlavní důvod na facku jasný – odradit buzeranty z belgie aby narušovali chod turnaje svym kempem :grin:. Po tomto zásahu se ale vznesla velká vlna odporu především ze strany ostřílených oldschoolerů, kterým žíravina nevyhovovala (zranění automatickým couvaním po respawnu atd:wink:. Hlavní administrátor turnaje dew se nakonec rozhodl pro kompromis – bude se hrát v klasické entryway, ale bylo přidáno pravidlo o bezdůvodném zdržování hry.

„If someone is caught camping in the unreachable areas, deliberately delaying the match for unreasonable amounts of time, he will be disqualified after an admin decision. Keep it fair.“

To už ovšem Mortalogyho neodradilo a tak se ten buzík těsně před koncem registrace do turnaje přihlásil. Hráčské obsazení je dá se říct takřka hvězdné, nechybí hráči jako vain, Sedlo, Titan, turSKA, runkman, mr.twister, či Gyrossman. Účasti Ocelota se nakonec bohužel nedočkáme přestože to v jednu chvíli vypadalo že jeho přihlášení je jisté. Také stojí za zmínění, že Češi tvoří třetinovou menšinu všech hráčů. Za náš klan bude bojovat [BK]Graim, takže fandíme :grin:

Dále bych rád vypíchl pravidlo o výhře zápasu. Od čtvrtfinále se bude hrát systémem BO3 (best of 3), tudíž vyhrává hráč, který soupeře porazí ve dvou mapách ze tří. Ve finalé se dokonce můžeme těšit na BO5.

Článek bych zakončil svym osobnim tipem na vítěze. Nejvíc bych přál výhru Sedlovi kterej zná tuhle mapu pomalu líp než svoji starou. Záleží ale na celé řadě faktorů (titanovy nervy, spiritova haluz, dewova rage... :grin:), takže se necham rád překvapit

Update 24.6.

tak tu máme první aktualizaci. do turnaje se totiž znenadání přihlásil samotný velemistr ministr rady starších finských polárních kun aka ocelot aka ten arogantní šašek co se ani neumí omluvit a cpe se do rozběhlých turnajů. (v průběhu registrace byl kontaktován mnohými způsoby včetně sms od tursky. dew, Titan a další se mu snažili vyhovět co se týče pravidel, úpravy mapy atd., jeho odpověď na celou snahu zněla pouze "no thanks"...

------------------------------------------------------------------------------------


ocelot Posted: Fri Jul 23, 2010

I must say I didn't realize this tourney wasn't single elimination... bo3 and bo5 plus a loser's bracket sound good, and go some ways to eliminate fluke-outs.

That's pretty good.

There seem to be a number of players left who objectively stand a very slim chance of winning the tourney and who have not began to play yet. Although I would face a daunting race against time to get back into shape before the playoffs, I uh... I feel that I should participate if any of the aforementioned players were willing to give up their spot for me. In doing so, they would be doing a favor not only to me, but also to the overall quality of this tournament. Anyone?

------------------------------------------------------------------------------------


bech deroucí příspěvek si snad nejde vyložiy jinak než "pusťtě mě do rozběhnutýho turnaje, já sem tu nejlepší tak vykopněte nějakou lamku ať můžu zvýšit kvalitu turnaje a celý to tu vyownit"

ocelot je velká legenda, jeden z adeptů na to stát se takovou Canis Majoris na zdaemoňáckém nebi, ale řekl bych že tímto příspěvkem u mnoha hráčů klesl, především po morální stránce

na výše zmíněný přispěvek téměř okamžitě reagoval Nero s tím, že mu svoje místo v turnaji přenechá - s tím souhlasil i dew pod podmínkou, že Nero s ocelotem odehrají kvalifikační zápas -> vítěz bude pokračovat ve WB pavouku proti Devisin a poražený bude pokračovat do LB pavouka, kde beztak bylo jedno rezervní místo.


Odkazy:
Pavouk obřích rozměrů
ZD Forum Grandslam thread
idoom.cz zpráva a komentáře
2 komentáře

BK žije!23.6.2010 23:06 - FunebraK
    Ikdyž to zprvu vypadalo, že se tahle čtyřka ostřílených (dneska už si nás tak dovolím pojmenovat) doomerů dala dohromady spíš z nostalgie, aby takříkajíc v klidu dožila tam, kde se narodila, musím uznat, že je tomu právě naopak a Black Kabaragoya v současnosti hýří aktivitou nemalou. Je vidět, že když se tihle věční souputníci na poli ZDaemonu dají dohromady, že to pokaždé stojí za to!


Skutečně, od našeho znovuzaložení jsme odehráli snad víc zajímavých zápasů než za celý předchozí rok. Ať už to byl prohraný "otevírací" match proti partě fakerů, z kterých se nakonec údajně měli vyklubat zástupci klanu CI nebo výborný hry proti navrátivším se oldschoolákům (tzv. Draza a spol), či poslední dva přáteláky - jeden odehraný na Americkém kontinentu proti pro nás naprosto neznámemu klanu IW a druhý proti "Déčkům" na L@Pu, vždycky jsme se perfektně bavili a hodně nám to připomnělo dobu před krizí, kterou doom právě zažívá. Tady bych chtěl ještě zdůraznit, že jsme po vzoru ostatních klanů začali všechny zápasy dokumentovat a naleznete je v sekci Matches.

Ovšem CTF není naší jedinou prioritou. Jelikož jsme se rozhodli používat nové ZD-compatible tagy, museli jsme si zákonitě také vytvořit nové profily, což s sebou přineslo jednu pozitivní věc - vynulování experience pointů, čili každý začínáme znova od píky - Let the Celebrations Begin! A tak se jak pitomci naháníme s Bulbem po všemožných masech a taháme se o každej exp navíc, jako kdybysme to začali hrát včera :smile: Czegi se občas připojí, Graim nás má za pomatený šílence, důležitý ale je, že nás to baví a opět žijeme doomem! :worship:


Co se týče naší aktivity mimo BFG a brokovnice, tak prvotním úspěchem jistě bylo, že si všichni (!!) zde na stránkách vyplnili své profily - nevídaná stoprocentní úspěšnost!

Dále jsme si založili vlastní kanál na ZDIRC nazvaný překvapivě #bk, kam se ale nedostanete a kam vás ani nezvu, jelikož jsme se rozhodli ponechat ho uzavřený jen pro členy klanu - pokecat se všemi aktivními hráči můžem na #cz a na kanálu #bk si v klídku řešíme klanový záležitosti. Už za časů LM jsme si vyzkoušeli, že otevřený klanový kanál není nic pro nás.

Nesmím ještě zapomenout na jednu důležitou věc a tou jsou MiniNewsy, které jsme patřičně rozšířili a upravili. Rozhodli jsme se totiž, že vám v nich budeme pravidelně přinášet ty nejčerstvější informace ze současného dění na doom scéně. Buďte si jisti, že jakmile se k nám dostane nějaký klep, oznámení nebo pomluva, okamžitě se o tom v MiniNewsách dočtete. Doporučuji vám tedy tyto zprávy dennodenně kontrolovat a pročítat, neboť pokud vám nějaká ze zpráv unikne, nebudete mít už další možnost se k ní vrátit!


Tak a to je asi všechno. Jak se říká, když nás nikdo nepochválí (rozuměj: není už kdo by nás pochválil), musíme to holt udělat sami. :smile:

Zdar a sílu - konkurenci obzvlášť! Zdraví BK :zdar:
4 komentáře

BK jsou věčné31.5.2010 00:05 - Graim
    Ano, BK se vrací mezi vaše noční můry.
Po více než roce a půl se Black Kabaragoya probouzí a to s několika změnami: v duchu moderní doby jsme přijali za vlastní novou, trendy formu tagu - [BK] ... Dále se 'mění' sestava [viz doleva] ... A protože nic není jak bývalo, dění ve světě dooma se hodláme účastnit maximálně na úrovni která je dnes standardem na klanové scéně - aby nás nebolely naše opotřebované kosti.
5 komentářů

BK History X29.11.2008 - Graim
    Tak se rok s rokem sešel a máme tu další, zbrusu novou novinku od Graima :zdar:

Za ten rok se toho spoustu stalo... buhužel ne zrovna v našem klanu a právě o tom bych rád něco napsal. Od odchodu Funebráka někdy v létě 2007 začali klan opouštět další hráči zvučných jmen... czegi, Titan a především WeaponX. To znamenalo určitý pokles aktivity a logicky i kvality klanu. Od té doby jsme žádné další ztráty nezaznamenali, nicméně dnes, a již po delší čas, hrajeme za BK pouze já a Bulb, jen velmi příležitostně Jezus a cmela-k. To neušlo pozornosti Funebráka (kterého tímto pasuji na zahubitele BK) a svým politickým tlakem, který na nás již několik dní vyvíjí, nás donutil k ukončení aktivní 'kariéry' klanu.

Dnešním dnem tedy končí klan Best Killers, nebo později Black Kabaragoya.
Klan nám fungoval po dlouhé téměř tři a půl roky, o jeho vznik se zasloužili Messiah, Dj.Neo a spol. Chtěl bych tedy, jako nejstarší a téměř! zakládající člen klanu, prostřednictvím této newsky poděkovat všem bývalým i současným členům za to, že byli součástí tohoto skvělého celku, že se zasloužili o doufám dobré jméno našeho klanu mezi 'konkurencí' a především za to, že jsme si čas strávený tady nad tím mohli pořádně užít :wink:. Členy BK byli postupně tihle všichni:

Messiah
Zen1
Dj.Neo
Sims-Killer
sizrdern
sneakfast
hokejkamail
FunS
Stafl
Bulb
Maly-Sanok
Konar6
czegi
Jezus
Mrpaja
FunebraK
Titan
WeaponX
Melak

(speciální poděkování jěště patří Bulbovi a Konarovi, kteří se oba zdatně starali o technickou (webovou) stránku věci)

Sláva BK ! :worship:
12 komentářů

ECDL draft9.9.2008 22:09 - Bulb
    Pŕed pár minutama doběhl draft hráčů na ecdl. Všechno se odehrávalo živě na irc chatu kde si kapitáni (Thomas, Master, Mortal, Nero, dewww, Graim) v tomto pořadí volili jednotlivé hráče.

Týmy co se zvolily sou následující:

1) Thomas, Draza, Devisin, Darg
2) Master, Killer, Devils, Nokturne (hh)
3) Mortal, Dope, Welkin, Nostar
4) Nero, turSKA, eNrGizE, ShadowForce
5) Dew, Titan, Ozaka, JackInTBox
6) Graim, Bulb (to sem ja :tongue:), czegi, Lukas111

Škoda že těch týmů je tak málo, protože spousta kvalitních hráčů nebyla vybrána, vlastně z 32 hráčů co byli na výběr se vybralo jenom 18 (jestli počítam dobře teda).

No dyžtak tady je odkaz na ecdl fórum, které by teď mělo být průběžně aktualizováno.
5 komentářů

Page: 1 2 3 4 5
© [BK>Bulb 2007 XHTML VALID