[ Webhosting profitux.cz ]Přáteláček s DH7.4.2013 - Bulb
    Tak nás včera okolo půlnoci znovuobživnutí DH vytrolovali na pár her, doteď nikdo neví, jestli to borci s tim klanem myslí vážně, nebo ne, ale už maji s tímto za sebou dva vytrolované zápasy, takže doufejme, že jim to vydrží i nadále.
DH nastoupili v sestavě dew, Gyros, Lukas a za BK hrál turSKA a dále za tímto finským aimerem skillově trochu zaostávající Bulb a Graim :grin: ale poladili jsme Skype, abysme nebyli za úplný postižence a vyrazili jsme do boje :smile:

Kvůli dewovi vybíráme jeho nejoblíbenější mapu a to sice map01, já s graimem to tlučem v obraně, turska nosí vlajky, pár povedených vlakovlajek vyústilo ve skóre 3:0 pro BK.

Další mapa je 04 alias jak my rádi říkáme "žebříky" a to cca po půlhodinové přestávce kdy dew střídavě nadává na lukášovu obranu a na nehrající sluchátka resp. hrající repráky... Celkem bez většího zaváhání zavěšuje turska poslední vlajku a to při skóre 5:0 pro BK.

Na řadu přicházi map08, od dob tomsy_x (byl první, koho jsem s tím viděl na publicu :grin:) oblíbená rocketjumperská mapka a to znamená malý vykřičník pro naší obranu, protože budeme muset čelit útokům rj specialisty dewa. Nutno ale podotknout, že morálka DH je z nejistých důvodů mírně rozložena a tak po deseti minutách vyhráváme s jedním zaváháním a se skóre 4:1, tady už začíná trochu přituhovat, lukáš po nátlaku opouští server :grin: a tím uzavíráme přáteláček s celkovým skóre 3:0 na mapy.... situaci ilustruje obrázek níže, který byl zachycen z šatny soupeře těsně po odehrání map08 (na obrázku dewww)Dále se na serveru objevuje ModaneseAdriano (Ital) a později i Bubuss (pravděpodobně další z DH, ale tím si nikdo není jistý). Jsme poraženi na map31 (skóre 2-3), dále remizujeme 1-1 na frozenu, vyhráváme 26 (3-2) a přestože máme s Graimem Skype tak trochu trapná výhra na map11 3-2 ale i tak můžu říct, že GGs a díky za hry!!! :smile:

1 ) Napsal Vody (7.4.2013 11:32:17)
Dobrá newska Bulbíku, ale příště víc informací o DH a míň o BK. :worship:

2 ) Napsal Gyross (7.4.2013 11:40:09)
Ono to z výsledku vypadá, jako že Lukas je neschopnej jouda a Adriano italskej Chaindude. Doufám, že se z toho náš florbalista psychicky nepoloží a ještě se na nás občas zajde podívat. :zdar:

Úvod bylo brutální znásilnění, kde každá chyba bolela a myslím, že zabijáckej instinkt BKček šel potom trošku dolů, protože je zavedený pravidlo, že kamarádi se mají rejpovat maximálně tři mapy a pak už to není hezký. Hry s Adrianem byly podstatně zajímavější taky proto, že dew vzteky vystřízlivěl a já přestal multitaskingovat mezi zdaemonem a telefonem.

GGs. Těšim se na odvetu.

3 ) Napsal capo (7.4.2013 12:05:51)
Ja teda s lukasem vyhraval, ste lamy hlavne dewww :thumbdown:

4 ) Napsal Gyross (7.4.2013 14:25:32)
Capo, tys nevyhrával nikdy s nikým. :thumbup:

5 ) Napsal capo (7.4.2013 14:30:49)
No dobre mozna ne, ale ted vazne lukas porad nehraje to co hraval driv , nevim cim to je. Ja mam porad v hlave jak rikal houbar ze lukas je novej darg :grin:. Ale to uz neni davno pravda. Jinak ta newska je jak z roku 2005 :biggrin:

6 ) Napsal Lukas z roku 2007 (7.4.2013 14:51:08)
Vyzyvam dewa a gyrose na duel na kingu za debilni keci

7 ) Napsal Vody z minulosti (7.4.2013 15:41:29)
Budu sekundant.

8 ) Napsal real Lukas (8.4.2013 00:22:38)
curaci nepiste za me :biggrin:
a dik aspon nekdo me to podrzi :turned:
capo, Houbar to myslel podle me z prdele, nikdy jsem nehral nejak skvele, porad mam svuj standard se kterym nejsem spokojeny takze se necitim na Darguv styl a uz vubec ne proti Turskovi v obraně :grin:
gyros, ja to kvuli nekomu jinymu balit nebudu, on se ten dotycnej snad vzpamatuje sam a vezme to trochu sportovne, obcas se proste nedari, ale vybijet si to na ostatnich v tymu slusne neni :thumbdown:
jinak bubliku hezka newska a ten obrazek si pujcim :cool:

:smile: :confused: :ermm: :cry: :eh-smiley: :angry: :biggrin: :cool: :wink: :thumbdown: :thumbup: :worship: :devil: :sad: :tongue: :bye:
© [BK>Bulb 2007