[ Webhosting profitux.cz ]Co je nového na ZD (by Bulb)2.4.2013 - Bulb
    Zdravím všechny (dva) příznivce BK. Je to asi dva týdny, co jsem znovu spustil ZLauncher po cca 5mesíční pauze, což byla pro mě vůbec nejdelší pauza od Doomu od roku 2005. Člověk najednou zjistí, že je na všechno tak nějak víc času, udělat zkoušky na první pokus najednou není zas takový problém atd. No asi bych to ani znova nenainstaloval nebýt Evolutiona, který se pro mě záhadným způsobem dostal do BK a já chtěl tuto záležitost řešit s ostatními členy BK a k tomu bylo zapotřebí IRC. Takže tímto zdravím do Velké Británie :smile:
No a jak je na tom ZDaemon v roce 2013? Ten pocit spouštění ZLauncheru je stejný, jako kdybych to spouštěl včera naposled, čístá instalace ZD, takže na IRC se dostávám jen na kanál #zdplayers, automaticky tedy píšu /join #cz a /join #bk. Není překvapením, že na #cz narážím jen na 4 lidi, kterými jsou FunebraK, Firestone, cyberreality a můj taiwanský skalní fanoušek jacky :smile:
Zjišťuji, že hodně lidí si dalo přestávku podobně jako já. Odpoledne dostávám naloženo od Graima na entry, na dwangu, na judasu, na kingu, prostě všude, kde to jen jde a aby toho nebylo málo, jsme poraženi jakýmsi latinsko-americkým klanem FI a to přesto, že hrajeme v sestavě Bulb, czegi, Graim, FunebraK!!! :smile:. Graim prý měl taky doom-dovolenou a hraje teď cca 3 dny po hodně dlouhé době, czegi stejně tak. Později večer se objevuje i Vody a dew a další den i Gyros, se kterým jsem ale byl aspoň do jisté míry v kontaktu díky facebooku. Pár dní později se na #cz objevuje i Spirit, Lukas111 a dokonce i Bubuss (ale ten zatím jen na chvíli, protože za hodinu vstává do práce). Tímto zdravím i Sks23, ten podle posledních zpráv v rozhořčení na brit10 rozmlátil, rozkopal, pošpinil, pochcal a jinými nezveřejnitelnými způsoby zdevastoval svůj notebook a je nyní odsouzen k návštěvám internetu pouze přes mobil :grin:
Na #bk jsme se sešli všichni ti, kdož jsou uvedeni vlevo zde na stránkách :smile:
Takže ve finále to k mému překvapení hraje ještě _relativně_ hodně lidí, jediný, na koho jsem se nejvíc těšil!!! byl jarin_cz, ale ten dostal banána viz. guestbook :grin:
Tak a teď jaké novinky jsem zaznamenal:
1) Vody se pokouší znovu oživit LEGENDÁRNÍ klan DH, ale zatím nebylo odhaleno, jestli jde o čistý trolling, nebo jestli to opravdu myslí vážně. Faktem zůstává, že včera odehráli (první?) zápas proti FI a to v sestavě Vody - Gyros - Bubuss - Lukas - Spirit, otázkou zůstává, kdo vlastně v DH doopravdy je? (a kdo ne?) Každopádně za BK držíme palce a těšíme se na vzájemné zápasy :wink:
2) Francouzský hráč Selami začal zaznamenávat veškeré klanové dění na ZDaemonu (http://forums.zdaemon.org/viewtopic.php?t=14879), ať chcete, nebo ne, výsledky jakékoliv hry, která aspoň trochu vypadá jako clanwar, se objeví na této stránce.
3) Selami nabyl dojmu, že ZD na tom ještě s aktivitou není tak špatně a pokusil se otevřít téma CTF ligy, tedy lépe řečeno se nepokusil, ale skutečně to téma otevřel a pokud se ptáte kde, tak hledejte v sekci offtopic :wink:
4) Za zmínku také stojí jeden nemalý úspěch BK, experience body všech členů dohromady totiž překročily magickou hranici 1 000 000!!! Tedy lépe řečeno, on k tomu stačil jen Funebrákův účet........
5) Do nedávna také fungoval klan iP v sestavě Marax - Lukas111 + (Scylla), po odchodu z BK zde našel své útočiště i britský hráč Evolution, Lukas nejspíš svou duši nadobro zaprodal vodymu a Scylla hraje jen když potřebují třetího, ale oni teď nejspíš potřebují i druhého..... no uvidíme jak to s tímto klanem ještě bude.


1 ) Napsal Fune (2.4.2013 16:09:39)
pánové děkuji za podporu, snad spolu lousknem i ten druhej bžilión :biggrin:

jinak z tajných zdrojů mám, že celkový počet příznivců BK se vyšplhal na neuvěřitelný tři, ale zatim bych dál psal dva, dokud se to neověří, ale GJ :thumbup:

2 ) Napsal Vody (2.4.2013 16:44:23)
Fune je fenomenální lovič expů a navíc mu jde i ferbl. :worship:

3 ) Napsal capo (2.4.2013 17:58:16)
pro ty komu se to nechce cist:
bk prohralo se nejhorsim tymem na ZD
funebrakovi proplaci v praci za kazdy EXP jednu korunu
selam jednoho dne vstal a rekl si ze chce zpet rok 2005
spirit hraje doom :thumbup:

4 ) Napsal Fune (2.4.2013 18:10:12)
www.youtube.com/watc… />
jj :zdar:

5 ) Napsal Bulb (2.4.2013 20:55:31)
ééé díky za shrnutí jarine, ale příště si ho strč do prdele!!!

6 ) Napsal Gyross (3.4.2013 09:46:43)
Guestbook plnej jarina, komentáře k článkům plný jarina. Kdy už si ho všimne tam Kazma Kazmič a pozve ho do One Man Show? :worship:

Bulbe, pěknej článek. *level 8*

7 ) Napsal capo (3.4.2013 12:18:14)
Co ste tak jizlivy curaci ? Ja sem psat nemusim tak jak sem to delal do ted, nashle.

8 ) Napsal capo z budoucnosti (3.4.2013 16:51:13)
Capo!!!! čteš to???????? Tím že jsi sem přestal psát jsi uvedl do chodu proces, na jehož konci stálo zničení světových zásob ředidla i lepidla!!! Jsem střízlivej už 5 hodin! Víš co máš dělat!! ZACHRAŇ NÁS!!!!

9 ) Napsal capo z minulosti (3.4.2013 17:03:10)
Pane bože, co se to ze mě stalo za hrozného feťáka, kterému vypadávají vlasy a nedala by mu ani Brunhilda z první lavice, který je totálně bez kamarádů. A dost! Je čas se začít učit a nikdy si nepořizovat Doom.

10 ) Napsal Fune (3.4.2013 17:32:44)
k čemu tady dochází?

11 ) Napsal capo z alternativniho vesmiru (3.4.2013 19:14:00)
V mém světě jsem král. Orgie, hrozny a plná plechovka průmyslového rozpouštědla nejvyšší jakosti a to prosím kdykoliv se mi zlíbí. Ve dne v noci. Gyros a Titan mi čistí hajzl, dew nosí doutníčky s desetiletou irskou a všechny ctf týmy mi zvoní na dveře a žebrají, abych šel hrát právě za ně. Štěstí mi to ale nepřináší. Uvědomuji si, že žiji v alternativní realitě a mé skutečné já je špinavec, který se za tmy noří z kanálu a je rád za každej kapesník nasáklej premiovým odmašťovadlem. Špinavec, kterej se lepí na všechny nerdy, co si doma lepí letadýlka. Žádám skutečné capo aby spáchalo sebevraždu, aby i mé utrpení skončilo.

12 ) Napsal [DH]Vody (3.4.2013 20:55:33)
Sem strasnej curak a porad se mi stava ze si pletu doom se skutecnou realitou , k tomu ke vsemu sem strasne drsnej a znovu sem ozivil DH s tim ze mi snad ta tlusta markubka konecne da, protoze ja jedine sadlo.

:smile: :confused: :ermm: :cry: :eh-smiley: :angry: :biggrin: :cool: :wink: :thumbdown: :thumbup: :worship: :devil: :sad: :tongue: :bye:
© [BK>Bulb 2007