[ Webhosting profitux.cz ]Současná situace v BK6.3.2013 - FunebraK
    Zdravím všechny (dva) příznivce BK a ty co si to tu někdy přečtou. Je třeba trochu sesumírovat, jak to teď s BK vypadá. Už dávno zase neplatí, že Black Kabaragoya = český klan. Asi půl roku zpátky tu Bulb provedl převratnou revoluci a začal nabírat ty největší hvězdy z Evropy. Budiž k němu za to peklo milosrdné, podle jmen to tu totiž dneska vypadá jako nějakej dreamteam z roku řekněme 2009. Skutečnost je ale ta, že se (zatím) vůbec nic nehraje (popravdě ono ani neni pořádně s kým), Bulb to chvíli po převratu zabalil a nás rádobyaktivních zůstala možná půlka. Nicméně pro pořádek tady je podle mých informací dnešní sestava BK:

Bulb - czegi - Devisin - Evolution - FunebraK - Graim - Sniper (ShaD) - turSKA - Xsnake

....a ještě nějaký info o nich, co je mi známo:

Bulb - revolucionář, vizionář, admin těhle stránek a flákač :smile: Na irc nechal zprávu, že si dává od dooma pauzu na neurčito, zatím pořád čekáme..:zdar:

czegi - neaktivní už léta, nicméně kdykoliv mu můžu říct a je připravenej s náma něco zahrát (asi dvakrát už se to stalo)

Devisin - jediný příslušník něžného pohlaví v klanu, občas se objeví na irc, pořád má chuť hrát

Evolution - přešel k nám předevčírem z dnes již mrtvého klanu dp (aspoň nevim o nikom, kdo by to tam táhnul) s tím, že si konečně zahraje - zkusíme něco vymyslet no :wink:

FunebraK - píše teď tuhle newsu, stále aktivní, stále k dispozici bez nějakých delších prodlev od jeho začátků na ZD (taky je dost možný, že to tu celý drží pohromadě díky mně :cool: )

Graim - ZMIZEL!! jako vždycky. Nevim jestli je zrovna ve Francii, na Havaji, v Quebecu nebo se jenom fláká, ale na doomovi jsem ho neviděl už hrooozně dlouho

Sniper - stále aktivní, většinou teda na Skulltagu (nebo jak se to tam teď jmenuje, vem to čert), ale když občas přijde na irc, je k dispozici pro náš tým

turSKA - dřív se poctivě objevoval na ZD s BK tagem, dneska nevim jak na tom je, někdo mi dokonce říkal, že už snad ani členem neni, uvidíme...(kdyžtak to tu editnu a doplnim)

Xsnake - pravidelně s přestávkama chodí na náš irc kanál, když je online, chuť hrát mu rozhodně nechybí

A to je asi tak všechno, klany v dnešní době..:biggrin::biggrin:
Ale něco se přece v Evropě děje, nedávno vznikl nadějný klan iP a hned za náma běžel s výzvou o match (hoši to nejde tak rychle dneska), pak tu jsou nějaký méně nadějný klany s krátkou trvanlivostí, ale pořád se dá něco zahrát... nějaký výzvy přichazejí i z Ameriky, tak se necháme překvapit.

1 ) Napsal czegi (12.3.2013 14:33:15)
Caj. Evolution welcome to BK. :zdar:
Jinak Graim nezmizel, ale je s Bulbem v ksaku a proto ta pauza na neurcito ( nikdo nema tuseni kdy mu dojdou ty miliony, ktery vyhral ve sportce). Pak jiste budou oba zas rozdavat head shooty. :biggrin:
Devisin pozvala turSKU a Xsnake na velkolepou bukake party do Mexika. Nastesti je tam Wifi free a tak se obcas muzou ukazat na irc. :worship:
Sniper bohuzel nemel na letenku a tak musel zustat doma a misto Mexika mu zustal jen Skulltag. :cry:
FunebraK se stal doomerskym Charonem a udrzuje to tu na pokraji zivota a smrti. :devil:
A ja...? Vzorny kluk:o)
Jsem stale pripraven vstanout bok po boku techto aimerskejch chlipniku a roztocit s nima na CTFku pekelnej kolotoc. :devil:

Takze borci dopite pivko a rum, vytahnete vocasy, zavrete Skulltag a vyndejte SSGcka, at to tu starej Charon nemusi vsechno vodit sam. :angry:

BK on top!!!! :worship:

2 ) Napsal Lukas (12.3.2013 16:13:46)
no dobře tři písmenka to už nejsou czegi :cool:
tak pojďte to trochu rozjet tu scénu, velcí aimeři v jednom klanu, ale abyste dali dohromady tým na ctf to nevypadá.. :thumbdown:
iP čeká :angry: ikdyž jak dlouho to vydrží tomu našemu klanu.. to je taky záhada jako ve funeho kalhotech :worship:

3 ) Napsal Bulb (12.3.2013 16:29:56)
čus čegi :thumbup:

koukněte do interní knihy prosim

4 ) Napsal turSKA (14.3.2013 21:45:48)
Hey now, the bukkake party is true, but it was held at my house. Get your facts straight. I'm still here, willing to play. But bulb needs to come back, i joined bk solely of bulbasaur. We have sexy chemistry in-game.

5 ) Napsal capo (15.3.2013 19:06:04)
sem koukal na zd stats, a bk si to ted pekne masti, meli byste se presunout na skulltag hosi tam je porad s kym hrat, na ZD to moc dobre nevidim :cry:

6 ) Napsal czegi (17.3.2013 23:54:30)
lol. turSKA se naucil cesky driv nez ja anglicky. :worship:
and good party at home? :tongue:

:smile: :confused: :ermm: :cry: :eh-smiley: :angry: :biggrin: :cool: :wink: :thumbdown: :thumbup: :worship: :devil: :sad: :tongue: :bye:
© [BK>Bulb 2007